BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 13327084
nr 1332 7084
Golvlampa
Hemi, Klot I. Höjd: 130
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:25:36
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)